Бовіос у Київських Дерматологічних Днях (КДД)

новини 01 Травня 2024

 

 

Бовіос фарм нещодавно взяла участь у Київських Дерматологічних Днях. 2024 року. Провідні фахівці з усієї України виступали з доповідями на тему нових підходів до вирішення своїх щоденних завдань та рідкісних клінічних випадків. У секції, присвяченій здоров’ю волосся людини, у присутніх онлайн була можливість почути думку передових трихологів у питаннях телогенової алопеції та підходів до її лікування!

Вікторія Білоног, трихолог, співавтор наукових статей на First Barcelona Hair Meeting (2022), член Українського та Європейського товариства з дослідження волосся UHRS – видатний експерт у галузі алопеції, розповіла про ефективність комплексного підходу, до лікування та досвід використання Лавести Вери, який містить ключові амінокислоти, біотин та вітамін С. Ми дуже пишаємось нашою зіркою серед українських б’юті-нутрієнтів та дали можливість трьом щасливцям виграти місячний курс Лавеста Вера.

На онлайн стенді Бовіос Фарм проводився розіграш місячного курсу препарату Лавеста Вера серед зареєстрованих учасників.
Вітаємо:
Алімову Марину
Макієвську Наталію
Шерстюк Ірину

Дізнатися більше про препарат ви можете за посиланням: ЛАВЕСТА ВЕРА

Кожен компонент підібраний для відновлення, живлення та захисту вашого волосся.
Довіряйте своє здоров’я професіоналам, а Бовіос Фарм на вашому боці у боротьбі за красу шкіри, нігтів та волосся з Лавеста Вера!

 

Зв’яжіться з нами

Зв'яжіться з представником компанії для отримання додаткової інформації про те, як BoViOS Pharm може забезпечити Ваш бізнес повним пакетом рішень. Зв’язатися з нами